PARTNER V OBLASTI

MÉDIÍ A EVENTŮ

O SPOLEČNOSTI

Zabýváme se marketingovou a PR komunikací pro individuální podnikatelské subjekty, státní, i veřejné instituce. Organizujeme eventy zaměřené na aktuální témata odrážející dění u nás i ve světě. Realizujeme projekty pro státní a veřejnou správu, privátní klientelu i běžnou veřejnost. Vynikající orientací v médiích zasáhneme přesně vybranou cílovou skupinu. Díky spolupráci s vydavatelskými domy dodáváme individuálně každému projektu potřebnou mediální podporu a viditelnost.

Media Event Company

Služby

Networking

Spojujeme vybrané cílové skupiny investorů, politiků, exportérů, bankéřů, právníků, podnikatelů, novinářů, zástupců municipalit, podnikatelských svazů, obchodních komor, ambasád, a v neposlední řadě představitele start-upů či majitele rodinných firem.

Nákup médií

Zajistíme full servis a bezkonkurenční ceny PR a inzerce v ekonomických médiích, portálech i sociálních sítích.

Obchodní zastoupení

Pro vaše projekty najdeme vhodné partnery. Dlouhodobě vyvíjíme pro zastoupené společnosti činnosti směřující k uzavírání obchodů a smluv. Zastoupíme i vaši společnost.

Event Production

Pořádáme kongresy, konference, summity, galavečery, večírky, diskusní fóra, tiskové konference, byznys snídaně, teambuildingy, zážitkové akce, školení, semináře, workshopy, prezentace, …

Marketing

Full-service marketing pro vaše služby a výrobky. Navrhujeme způsoby, jak nejlépe podpořit komunikaci s vašimi klienty.

Dárkové předměty

Zajistíme pro vás či vaše obchodní partnery originální a netradiční dárkové předměty. Naše portfolio dárkových předmětů je rozmanité – od tradičních českých výrobků, až po nejnovější technologické vymožeností.

Projekty

Naši zákazníci

OBRAŤTE SE NA NÁS

ADR

MEDIA EVENTS COMPANY S.R.O.

Pod Karlovem 1262/2

120 00 Praha 2

03952185

DIČ

CZ03952185

TEL

+420 222 542 874

MAIL

info@mediaevents.cz

BANK

Číslo účtu: 2111637388/2700

IBAN: “CZ50 2700 0000 0021 1163 7388“

SWIFT Code:” BACXCZPP”