ZPĚTTrade Forum - Brno

Barceló Brno Palace, Šilingrovo nám. 265/2, 602 00 Brno / 26. 05. 2016

Regionální konference v Brně je součástí odborného a prestižního projektu TRADE FORUM 2016, který zahájila velká dubnová konference v Praze za účasti ministra průmyslu a obchodu a dalších představitelů a odborníků ze státní správy a soukromého sektoru, a to za přítomnosti dvou stovek účastníků.

Program konference byl teritoriálně zaměřený na Čínskou lidovou republiku a to nejen z důvodu, že české firmy mají o čínský trh čím dál tím větší zájem, ale i vzhledem k blížícímu se Mezinárodnímu strojírenskému veletrhu, kde právě Čína bude partnerskou zemí.

Konference si kladla především za cíl více účastníky seznámit s tímto prostředím, ukázat jim praktické rady, zkušenosti na co si dát pozor a čeho se vyvarovat. V neposlední řadě konference předstvila možnosti financování exportu a Čínu jako jednu z hlavních příležitostí pro český export.

Mezi vystupujícími se objevili zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva zahraničních věcí, České exportní banky, Exportní garanční a pojišťovací společnost, CzechTrade a další.

Bližší informace: www.tradeforum.cz

Trade Forum - BrnoTrade Forum - BrnoTrade Forum - BrnoTrade Forum - BrnoTrade Forum - BrnoTrade Forum - BrnoTrade Forum - BrnoTrade Forum - BrnoTrade Forum - BrnoTrade Forum - Brno

 

Trade Forum - Brno

Generální partner:

Hlavní partneři:

Záštity: